Actie Kerkbalans; hoe staan we ervoor?

1 maart 2023

Afgelopen maand hebben alle parochianen een brochure ontvangen met informatie over de Actie Kerkbalans 2023.

Degenen die ons al jaren trouw ondersteunen zijn wij erg dankbaar voor hun financiële bijdrage.

Wij hopen daarnaast dat katholieke ettenleurenaren die nu niet meedoen met Actie Kerkbalans zich medeverantwoordelijk gaan voelen voor het voortbestaan van onze parochie en ook financieel hun steentje bijdragen.

Dat dit meer dan ooit noodzakelijk is kunt u lezen in bijgaand overzicht  “kerkbijdragen over de afgelopen 4 jaar”

Bekijk hier het overzicht.

Het aantal betalende leden loopt fors terug. Slechts 7% van katholiek Etten-Leur draagt nog financieel bij aan de parochie waardoor de kerkbijdragen de afgelopen vier jaar met € 15.000 zijn teruggelopen. Verontrustende resultaten die het voorbestaan van onze parochie ernstig bedreigen als deze dalende trend zich voorzet.

Laten we met elkaar proberen in 2023 deze dalende trend ten positieve te keren. Geef vandaag voor de kerk van morgen!

 

Andere berichten